Cennik: Sprzątanie hal, magazynów i sklepów

Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi jednorazowe i okresowe na terenie Poznania i okolic – obejmujące maszynowe doczyszczanie podłóg.

Dokładamy wszelkich starań, by sprzątanie hal i magazynów wykonać w sposób dokładny docierając do trudno dostępnych miejsc i usuwając najtrudniejsze zabrudzenia. Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu możemy podjąć się najcięższych zadań.

Oferujemy:
-sprzątanie magazynów
-sprzątanie hal produkcyjnych
-sprzątanie hal przemysłowych
-sprzątanie centrów logistycznych
-sprzątanie hal wystawienniczych

Wszystkie nasze usługi są wykonywane przez doświadczony zespół ludzi przestrzegający przepisów BHP, co jest szczególnie istotne w obiektach produkcyjnych. Uzwględniając specyfikę Państwa działalności jesteśmy przygotowani do prowadzenia prac w weekendy oraz na sprzątanie nocne, tak by nie zakłócać funkcjonowania Waszego biznesu.

Ponieważ na cenę usługi wpływa wiele składników prosimy o kontakt w celu zapoznania się z Państwa potrzebami i przedstawienia jak najbardziej korzystnej oferty. Kierując zapytanie ofertowe prosimy o określenie parametrów:
-rodzaj posadzki oraz stopień zabrudzenia (zdjęcia poglądowe)
-wielkość powierzchni
-częstotliwość wykonywania usługi
-oczekiwany termin realizacji
-dostępność mediów : woda, przyłącza 230V, 400V itp.

Jeśli zatem interesuje Państwa profesjonalne czyszczenie hal, Poznań i okolice są terenami działania naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Oferujemy indywidualną wycenę w zależności od podanych wyżej czynników oraz gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Firma Tanie Pranie to najlepszy wybór, jeśli chodzi o profesjonalne czyszczenie.

Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com