Cennik: Sprzątanie hal, magazynów i sklepów

Oferujemy: maszynowe czyszczenie Poznań i okolice. Wykonujemy usługi jednorazowe jak i okresowe, mające na celu utrzymanie wysokiego standardu czystości w obiekcie. Kompleksowo realizujemy usługi takie jak mycie pargingu. Poznań i okolice to nasz obszar działań. W pierwszej kolejności wykorzystujemy zamiatarki w celu usunięcia luźnych zabrudzeń, tak by maszynowe czyszczenie było możliwie najskuteczniejsze. Luboń i okolice przekonały się o skuteczności naszych działań.

 • Kliknij w poniższy odnośnik, by przejść do aktualnego katalogu z naszymi realizacjami: Czyszczenie posadzek Poznań.

  Dokładamy wszelkich starań, by sprzątanie hal i magazynów wykonać w sposób dokładny docierając do trudno dostępnych miejsc i usuwając najtrudniejsze zabrudzenia. Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu możemy podjąć się najcięższych zadań.

  Oferujemy:
  -sprzątanie magazynów
  -sprzątanie hal produkcyjnych
  -sprzątanie hal przemysłowych
  -sprzątanie centrów logistycznych
  -sprzątanie hal wystawienniczych

  Wszystkie nasze usługi są wykonywane przez doświadczony zespół ludzi przestrzegający przepisów BHP, co jest szczególnie istotne w obiektach produkcyjnych. Uzwględniając specyfikę Państwa działalności jesteśmy przygotowani do prowadzenia prac w weekendy oraz na sprzątanie nocne, tak by nie zakłócać funkcjonowania Waszego biznesu.

  Ponieważ na cenę usługi wpływa wiele składników prosimy o kontakt w celu zapoznania się z Państwa potrzebami i przedstawienia jak najbardziej korzystnej oferty. Kierując zapytanie ofertowe prosimy o określenie parametrów:
  -rodzaj posadzki oraz stopień zabrudzenia (zdjęcia poglądowe)
  -wielkość powierzchni
  -częstotliwość wykonywania usługi
  -oczekiwany termin realizacji
  -dostępność mediów : woda, przyłącza 230V, 400V itp.

  Jeśli zatem interesuje Państwa profesjonalne czyszczenie hal, Poznań i okolice są terenami działania naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Oferujemy indywidualną wycenę w zależności od podanych wyżej czynników oraz gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Firma Tanie Pranie to najlepszy wybór, jeśli chodzi o profesjonalne czyszczenie.

 • Powrót

  Kontakt

  Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


  Telefon

  797-427-526 lub

  796-709-392

  Adres

  Ul. Graniczna 4 B
  Luboń 62-030
  Polska

  E-mail

  taniepraniekarcher@gmail.com