Cennik: Czyszczenie wysokociśnieniowe


Przeprowadzamy czyszczenie wysokociśnieniowe na terenie województwa wielkopolskiego - Poznań i okolice. Dojeżdżamy do klientów z potrzebnym sprzętem i środkami czystości. Wykonujemy także czyszczenie ekologiczne, bez użycia detergentów - wykorzytując wysokie ciśnienie wody i gorącą wodę. Gwarantujemy czyszczenie kostki brukowej na wysokim poziomie – okresowe czyszczenie kostki brukowej jest niezbędnym elementem utrzymania czystości na obiekcie. Nasi zadowoleni klienci wracają do nas i decydują się na ponowne skorzystanie z naszych usług. Dbamy o zadowolenie Klientów, dlatego zawsze przeprowadzamy wcześniejszą konsultację, by poznać ich potrzeby i oczekiwania. Oferujemy także indywidualną wycenę świadczonych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że fachowo ocenimy stan Państwa powierzchni oraz dobierzemy najlepsze metody czyszczenia.

Wykonujemy usługę czyszczenia kostki brukowej , mycia elewacji , dachów oraz maszyn. Techniki mycia oraz środki chemiczne dobieramy indywidualnie do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni, tak by uzyskać najlepszy możliwy efekt. Nasze atuty:

  • - Oferujemy czyszczenie zimnowodne 500 bar,

  • - Czyszczenie gorąco wodne 350 bar przy użyciu w pełni spalinowej maszyny ( gwarantuje najlepsze efekty w miejscach bez dostępu do gniazda 3-fazowego,

  • - Bogaty park maszynowy, umożliwiający dobranie odpowiedniego sprzetu do zlecenia oraz realizacje najcięższych zadań,

  • - Szkolenia branżowe, między innymi z zakresu usuwania graffiti, czyszczenia i pielęgnacji posadzek marmurowych, betonowych i żywicznych.

  • Jeśli szukasz wykonawcy na czyszczenie kostki brukowej; Poznań to właściwy adres.

  • Kliknij w poniższy odnośnik, by przejść do aktualnego katalogu z naszymi realizacjami: Czyszczenie wysokociśnieniowe.


  • Jeśli chcesz sprawdzić naszą skuteczność zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego nas w czasie zlecenia : Czyszczenie elewacji Poznań.

Czyszczenie wysokociśnieniowe
Rodzaj materiału Czyszczenie
Mycie elewacji 10 zł/m2
Mycie dachu 15 zł/m2
Mycie kostki brukowej 8 - 10 zł/m2
Kostka brukowa (plamy z oleju) Wycena indywidualna

Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com