Cennik: Kostki brukowe i płytki podłogowe


Przeprowadzamy czyszczenie posadzek na terenie województwa wielkopolskiego - Poznań i okolice. Dojeżdżamy do klientów z potrzebnym sprzętem i środkami czystości. Używamy tylko sprawdzonych i wysokojakościowych specyfików, ponieważ zależy nam nie tylko na silnym działaniu, ale również utrzymaniu efektu. Gwarantujemy czyszczenie podłóg na wysokim poziomie – okresowe maszynowe czyszczenie posadzek jest niezbędnym elementem utrzymania czystości na obiekcie. Nasi zadowoleni klienci wracają do nas i decydują się na ponowne skorzystanie z naszych usług. Dbamy o zadowolenie Klientów, dlatego zawsze przeprowadzamy wcześniejszą konsultację, by poznać ich potrzeby i oczekiwania. Oferujemy także indywidualną wycenę świadczonych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że fachowo ocenimy stan Państwa podłóg oraz dobierzemy najlepsze metody czyszczenia.

Wykonujemy usługę czyszczenia oraz doczyszczania mechanicznego posadzek. Techniki mycia oraz środki chemiczne dobieramy indywidualnie do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni, tak by uzyskać najlepszy możliwy efekt. Typowy proces gruntownego czyszczenia posadzki składa się z kilku etapów:

  • -Dokładne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń stałych przy pomocy odkurzacza przemysłowego,

  • -Nakładanie odpowiedniego środka chemiczne - Odpowiednie dobranie środków chemicznych oraz czasu niezbędnego na działanie chemii jest niezwykle istotne,

  • -Szorowanie posadzki – mechaniczne przy użyciu automatu czyszczącego lub szorowarki parowej,

  • -Nautralizowanie środka chemicznego - to niezwykle istotny element, choć przez niektórych pomijany. Silne środki chemiczne w szczególności kwasowe, wymagają odpowiedniej neutralizacji, aby środki chemiczne przestały oddziaływać na powierzchnie natychmiast po zakończeniu prac.

Czyszczenie posadzek
Rodzaj materiału Czyszczenie
Płytki podłogowe (czyszczenie+zabezpieczenie) 8 - 16 zł/m2
Kostka brukowa (zabrudzenia atmosferyczne – kurz) 7 - 9 zł/m2
Kostka brukowa (pleśń, porosty, mech, grzyby) 9 - 12 zł/m2
Kostka brukowa (plamy z oleju) 15-30 zł/m2

Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com