Czyszczenie tapicerki samochodowej


Czyszczenie tapicerki jest żmudnym zajęciem, zwłaszcza w przypadku większych samochodów. W dodatku nieumiejętnie wykonane może spowodować zalanie tapicerki, co może skutkować nieprzyjemnym zapachem, długo utrzymującą się wilgocią oraz zniszczeniem układu elektronicznego pojazdu. Należy jednak przeprowadzać je regularnie, by dbać o stan wnętrza samochodu. Dlatego warto zlecić pranie tapicerki profesjonalistom wyposażonym w odpowiedni sprzęt. Jeśli chodzi o Poznań, firma Tanie Pranie oferuje gruntowne czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz ozonowanie wnętrza i impregnację części plastikowych. Stosujemy tylko sprawdzone środki czystości marek: Zymöl, Gliptone, Prochem oraz wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu nie ma ryzyka zniszczenia tapicerki z powodu użycia nieodpowiednich produktów. W zależności od zapotrzebowania mogą wybrać Państwo pakiet podstawowy lub rozszerzony. Atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji sprawiają, że z naszych usług korzysta wiele firm oraz osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, by uzyskać staranne i dokładne pranie tapicerki w korzystnej cenie.

Wykonujemy usługę gruntownego czyszczenia każdej tapicerki samochodowej.

W skład usługi wchodzi : odkurzenie, dwukrotne pranie.
Pakiet podstawowy obejmuje:
- Fotele przód/tył
- Podłokietniki
- Boczki tapicerki drzwi
- Podłoga
- Bagażnik

Dodatkowo mogą Państwo poszerzyć pakiet o następujące usługi:
- Ozonowanie wnętrza pojazdu i klimatyzacji - 40zł
- Czyszczenie podsufitki 50-80zł
- Czyszczenie/impregnacja plastików od 30zł

Czyszczenie tapicerki samochodowej
Rodzaj pojazdu Czyszczenie
Hatchback/sedan 150zł
SUV/Kombi 170zł
Bus 7-9os 250zł
Ciężarówka kabina 200-400zł
Autokar indywidualnie

W przypadku obsługi flot pojazdów firmy, komisów zapraszamy do kontaktu mailowego w celu przygotowania indywidualnej oferty.
Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com