Czyszczenie tapicerki samochodowej


Czyszczenie tapicerki jest żmudnym zajęciem, zwłaszcza w przypadku większych samochodów. W dodatku nieumiejętnie wykonane może spowodować zalanie tapicerki, co może skutkować nieprzyjemnym zapachem, długo utrzymującą się wilgocią oraz zniszczeniem układu elektronicznego pojazdu. Należy jednak przeprowadzać je regularnie, by dbać o stan wnętrza samochodu. Dlatego warto zlecić pranie tapicerki profesjonalistom wyposażonym w odpowiedni sprzęt. Jeśli chodzi o Poznań, firma Tanie Pranie oferuje gruntowne czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki skórzanej oraz ozonowanie wnętrza. Czyszczenie tapicerki samochodowej przeprowadzamy za pomocą profesjonalnego ekstraktora gorąco wodnego o mocy do 34 razy większej względem Karcher Puzzi. To daje nam możliwość usunięcia najcięższych zabrudzeń. Usługi takie jak czyszczenie tapicerki skórzanej wykonujemy wyłącznie za pomocą sprawdzonych marek z najwyższej półki, takich jak: Zymöl, Gliptone. Cennik przedstawia pakiet podstawowy, który mogą Państwo rozszerzyć o dodatkowe usługi wyszczególnione poniżej.Atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji sprawiają, że z naszych usług korzysta wiele firm oraz osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, by uzyskać staranne i dokładne pranie tapicerki w korzystnej cenie. Czas realizacji usługi to 4-8h

W skład usług zawartych w cenniku wchodzi :
- odkurzenie pojazdu
- odplamianie
- pranie gorąco wodne
- dosuszanie ( odbierają Państwo auto z suchą tapicerką )
Zakres czyszczonych powierzchni:
- Fotele przód/tył
- Podłokietniki
- Boczki tapicerki drzwi
- Podłoga
- Bagażnik

Dodatkowo mogą Państwo poszerzyć pakiet o następujące usługi:
- Ozonowanie wnętrza pojazdu i klimatyzacji - 40zł
- Czyszczenie podsufitki 80-100 zł
- Czyszczenie plastików od 30zł
- Czyszczenie okien z obu stron 30zł

Czyszczenie tapicerki samochodowej
Rodzaj pojazdu Czyszczenie
Hatchback/sedan 300zł
SUV/Kombi 350zł
Bus 7-9os 400zł
Ciężarówka kabina 600-1000zł
Tapicerka skórzana 500-900zł

W przypadku obsługi flot pojazdów firmy, komisów zapraszamy do kontaktu mailowego w celu przygotowania indywidualnej oferty.
Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com