Czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów to niełatwe zadanie - przekonał się o tym każdy, kto próbował na kolanach doprowadzić swój dywan do porządku. Uporczywe plamy, zapachy czy problemy z zalaniem - sprawiają, że rzadko kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z przeprowadzonego osobiście prania. Na szczęście możemy zlecić profesjonalistom czyszczenie dywanów; Poznań i okolice mogą zwrócić się po pomoc do firmy Tanie Pranie. Oferujemy profesjonalne czyszczenie wykładzin i dywanów za pomocą specjalistycznego sprzętu. W zależności od specyfiki obiektu i oczekiwań klienta stosujemy metody dogłębnego prania ekstrakcyjnego lub czyszczenia na sucho poprzez kapsułkowanie. Posiadamy bogaty park maszynowy, który zapewnia nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Dlatego warto skorzystać z oferty naszej firmy i zlecić nam czyszczenie dywanów - Luboń, ul. Graniczna 4b to adres naszej siedziby.


W cenę usługi wchodzą następujące elementy:

  • odkurzenie

  • punktowe nałożenie odplamiaczy

  • nałożenie preparatu rozpuszczjącego plamy o odpowiednio dobranym PH

  • wyczesanie, podniesienie maszynowe runa

  • zasadnicze podwójne pranie
Czyszczenie dywanów i wykładzin
Rodzaj materiału Pranie + odkurzanie
dywany, wykładziny sztuczne 10 zł/m2
dywany wełniane, poliestrowe, orientalne, perskie, w 100% naturalne, klejone 38 zł/m2
dywany typu shaggy 12 zł/m2
Czyszczenie wykładzin obiektowych
Rodzaj materiału >50m2 >200m2
wykładziny obiektowe 7 zł/m2 6 zł/m2

Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Powrót

Kontakt

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


Telefon

797-427-526 lub

796-709-392

Adres

Ul. Graniczna 4 B
Luboń 62-030
Polska

E-mail

taniepraniekarcher@gmail.com