Czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów to niełatwe zadanie - przekonał się o tym każdy, kto próbował na kolanach doprowadzić swój dywan do porządku. Uporczywe plamy, zapachy czy problemy z zalaniem - sprawiają, że rzadko kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z przeprowadzonego osobiście prania. Na szczęście możemy zlecić profesjonalistom czyszczenie dywanów; Poznań i okolice mogą zwrócić się po pomoc do firmy Tanie Pranie. Oferujemy profesjonalne czyszczenie wykładzin i dywanów za pomocą specjalistycznego sprzętu. Nasze maszyny generują moc do 34 razy większą względem powszechnie stosowanego modelu Karcher Puzzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zneutralizować najtrudniejsze plamy, niemożliwe do usunięcia Karcherem. Średni czas schnięcia tkanin to 4h. Usługi w biurach wykonujemy także w godzinach nocnych. Tak więc pranie wykładzin obiektowych;Poznań to zadanie, z którym bez problemu poradzimy sobie bez konieczności zmian w organizacji pracy biura.

Jeśli chcielibyście dogłębnie zapoznać się z różnicami w cenach i jakości na rynku utrzymania czystości to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu: Pranie tapicerki.

W zależności od specyfiki obiektu i oczekiwań klienta stosujemy metody dogłębnego prania ekstrakcyjnego lub czyszczenia na sucho poprzez kapsułkowanie. Posiadamy bogaty park maszynowy, który zapewnia nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia darmowej prezentacji u Państwa w biurze!

Dlatego warto skorzystać z oferty naszej firmy i zlecić nam czyszczenie dywanów - Luboń, ul. Graniczna 4b to adres naszej siedziby.


 • Co wchodzi w skład usługi? Kliknij w poniższy odnośnik, by prześledzić cały proces: Proces czyszczenia tkanin w firmie Tanie Pranie.


 • Przykładowe filmy poglądowe podczas prania wykładzin: Pranie gorącowodne TaniePranieKarcher.

  lub Usuwanie pozostałości kleju z wykładzin.


  Pranie dywanów
 • Poznań, Luboń, Swarzędz, Mosina, Puszczykowo, Pobiedziska, Kórnik, Buk, Stęszew, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Murowana Goślina, Pobiedziska, Plewiska, Wiry, Suchy las, Tarnowo Podgórne.
 • Czyszczenie dywanów i wykładzin
  Rodzaj materiału Pranie + odkurzanie
  Pranie dywanów, wykładzin z tworzyw sztucznych 10 zł/m2
  Czyszczenie dywanów wełnianych, poliestrowych, orientalnych 38 zł/m2
  Pranie dywanów typu shaggy 12 zł/m2
  Czyszczenie wykładzin obiektowych
  Rodzaj materiału >50m2 >200m2
  Pranie wykładzin obiektowych 7 zł/m2 6 zł/m2

  Cena jest zależna od czyszczonej powierzchni. W przypadku biur, obiektów usługowych i innych firm, które potrzebują regularnych usług prania wykładzin i dywanów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
  Powrót

  Kontakt

  Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


  Telefon

  797-427-526 lub

  796-709-392

  Adres

  Ul. Graniczna 4 B
  Luboń 62-030
  Polska

  E-mail

  taniepraniekarcher@gmail.com