Cennik: Osuszanie pomieszczeń po zalaniach

Usuwanie szkód po zalaniach to nie łatwe zadanie. Nasza firma oferuje pomoc w przypadku zalań domów, mieszkań i magazynów. Oferując między innymi sprzątanie po wybiciu kanalizacji Poznań i okolice mogą liczyć na pomoc w tym zakresie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do usunięcia nieczystości oraz odpowiednią wiedzę jak wykonać pracę, by pozostawić czyste i bezpieczne środowisko. Neutralizacja zapachów nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy usługę chemicznej neutralizacji, ozonowania pomieszczeń i dezynfekcji zamgławiaczami ULV. Osuszanie budynków;Poznań i okolice to nasz obszar działania.

Posiadamy odkurzacze przemysłowe, piorące, przemysłowe pochłaniacze wilgoci, nagrzewnice , wentylatory podłogowe, generatory ozonu do usuwania nieprzyjemnego zapachu, bakterii, zamgławiacze ULV oraz termiczne do dezynfekcji.

 • Kliknij w poniższy odnośnik, by przejść do aktualnego katalogu z naszymi realizacjami: Usuwanie szkód po zalaniach Poznań.

  Jeśli zatem interesuje Państwa profesjonalne sprzątanie po zalaniu, Poznań i okolice są terenami działania naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą. Oferujemy indywidualną wycenę w zależności od skali problemu.

 • Powrót

  Kontakt

  Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy lub indywidualnej wyceny Twojego zlecenia skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy indywidualne rozwiązanie Twojego problemu.


  Telefon

  797-427-526 lub

  796-709-392

  Adres

  Ul. Graniczna 4 B
  Luboń 62-030
  Polska

  E-mail

  taniepraniekarcher@gmail.com